Mateusz Potempski

 

Go to Main Potempski Family Page

Write to the Page administrator

 

patrz również

 

Recenzja przedpremierowa w Gazecie Festiwalowej:

Inspiracją do napisania tegoż mrożącego krew w żyłach kryminału o BARDZO zawi³ej intrydze być życiorys autentycznej postaci - Kamila Bębenka.

Kampania reklamowa "Bębenka" zachwyca swoim rozmachem i wzbudza zainteresowanie potencjalnego widza.

Nie będziemy wgłębiać się w treść, która daleko wykracza poza możliwości naszej percepcji. Skupimy naszą uwagę na nieprzeciętnej grze aktorów. Warto zwrócił uwagę na fakt, iż w tym artystycznym przedsięwzięciu bierze udział cała klasa. Z tłumu zdecydowanie wyróżniał się postacie współczesnego halabardnika z dumą dzierżącego wyimaginowaną halabardę, oraz hostessy Marioli rodem z teledysków disco-polo. Rapująca śmierć (przyp. red.) z zaskakującym poczuciem rytmu rzuciła widownię na kolana. Jednak nic i nikt nie pobije złodzieja, który napastował biednego Bębenka.

Do najefektowniejszych momentów zaliczamy także scenę mordu namiętnie zagraną przez Kamilę Pomykałę i Kamila Bębenka. Tytułowy bohater ugodzony nożem wyglądał naprawdę przekonująco (chociaż jego ruchy przypominały raczej nagły atak torsji).

Tajemniczości dodawał wielki czerwony przyrząd ciągnięty za wajchę przez hostessę Mariolę w najbardziej nieoczekiwanych momentach sztuki.

Ogólnie bardzo nam się podobało, nie zabrakło salw śmiechu, co niewątpliwie świadczyło o tym, że było dobrze. Nic dodać, nic ująć (przyp. Jerzy) Fikuśni - Marzenada & gen. Franco. (pod nadzorem Centralnej Komisji ds. Krzemienia Kultury Fizycznej)