Artykuł opisujący

 

Namiot EB

 

Publication.

An article published

 

NAMIOT TYPU "ELBREWER" konstrukcji Marka Potempskiego o wymiarach 4,5x4,5 m i wysokości ok. 4m niezwykle silna konstrukcja szkieletu z 12 drabin aluminiowych pokrytych plandekami. Waga ok. 80 kg. Przed zdmuchnięciem chronią 4 butle z CO2 ustawione w rogach. Wewnątrz mieści się zapas 50-60 kg.


Namiot EB - Marek Potempski


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załogę 6 roll-barów stanowi 10 dziewcząt sprzedających i liczących pieniądze oraz 2 pracowników technicznych podłączających beczki. Wydajność namiotu wynosi 12 keg/godzinę. Załoga zamknięta jest w środku, a klienci nie mają jak się tam dostać. W zależności od natężenia ruchu można otwierać jedną, dwie, lub trzy ściany. Ściana "tylna" posiada "drzwi" otwierane w celu dostawy beczek. Może też być zdjęta i wtedy można dostawić dwa dodatkowe roll-bary zwiększające wydajność do 18 keg/godz. Koszt namiotu z VAT i z malowaniem wynosi 45 mln starych zł.. Zmontowałem 7 namiotów dla EB i 5 dla Heweliusza.

 

Marek Potempski - promocja EB

MOMENT TRIUMFU, kiedy to po dwudniowym oczekiwaniu w bufecie dla aktorów moja ekipa promocyjna została wreszcie oficjalnie zaproszona przez dyrektora festiwalu p. Martysia do foyer i mogliśmy wreszcie rozpocząć promocję. Za wstawienie widocznego na drugim planie parasola Coca Cola zapłaciła 2000$(!). Oficjalne pismo dyr. Martysia do browaru EB z ofertą sponsorowania nie doczekało się nawet odpowiedzi, po prostu zostało zlekceważone przez kogoś, kto ją dostał i uznał za nieatrakcyjną. Natomiast moja półoficjalna ekipa promocyjna, działająca na zasadzie "rozszerzenia" przepustowości działającego już bufetu teatralnego, nie otrzymała najpierw pozwolenia na oficjalną promocję. Nasze "partyzanckie" zabiegi zyskały jednak ogólną sympatię i poparcie, więc w końcu zostaliśmy zaproszeni bez ponoszenia kosztów.